Til hovedinnhold
Koronaviruset og folkehøgskolene

Folkehøgskolene planlegger vanlig drift til høsten. Opptaket til neste skoleår er i full gang. Finn ledige plasser her!

Ansatte på Folkehøgskolekontoret

Dorte Birch

Dorte Birch

Daglig leder

Informasjonskontoret for Folkehøgskolen

Mobil: 91 35 23 72
E- post: dorte@folkehogskole.no

Øyvind Krabberød

Øyvind Krabberød

Informasjonsrådgiver og redaktør

Informasjonskontoret for Folkehøgskolen

Mobil: 98 62 74 39
E- post: ok@folkehogskole.no

Astrid Fuhr

Astrid Fuhr

Informasjonsrådgiver

Informasjonskontoret for Folkehøgskolen

Mobil: 93 20 50 88
E- post: astrid@folkehogskole.no

Ingvild Sættem Beltesbrekke

Ingvild Sættem Beltesbrekke

Informasjonsrådgiver

Informasjonskontoret for Folkehøgskolen

Mobil: 90 57 59 86
E- post: ingvild@folkehogskole.no

Borgny Underdal Borgersen

Borgny Underdal Borgersen

Økonomiansvarlig

Informasjonskontoret for Folkehøgskolen

Mobil: 92 09 17 62
E-post: borgny@folkehogskole.no

Christina Nygaard

Christina Nygaard

Informasjonssekretær

Informasjonskontoret for  Folkehøgskolen

Mobil: 92 23 95 86
E-post: christina@folkehogskole.no

Fredrik Underdal Hagen (vikar)

Fredrik Underdal Hagen (vikar)

Informasjonssekretær

Informasjonskontoret for  Folkehøgskolen

Mobil: 48 11 24 47
E-post: fredrik@folkehogskole.no

Andreas Melberg

Andreas Melberg

Daglig leder

Informasjonskontor for kristen folkehøgskole

Mobil: 976 64 487
E- post: andreas@ikf.no

Marit Asheim

Marit Asheim

Informasjonsrådgiver PR

Informasjonskontor for kristen folkehøgskole

Mobil: 400 73 624
E- post: marit@ikf.no

Terje Wehus

Terje Wehus

Informasjonsrådgiver

Informasjonskontor for kristen folkehøgskole

Mobil: 918 95 880
E- post: terje@ikf.no

Mette Røstum

Mette Røstum

Informasjonsrådgiver

Informasjonskontor for kristen folkehøgskole

Mobil: 99 52 48 99
E- post: mette@ikf.no

Hilde Anita Haugen

Hilde Anita Haugen

Administrasjonsekretær

Informasjonskontoret for kristen folkehøgskole

Mobil: 47 88 14 58
E-post: ikf@ikf.no

Johan Smit

Johan Smit

Økonomirådgiver

Informasjonskontoret for kristen folkehøgskole

Mobil: 92 29 58 39 / 35 94 24 54
E-post: johan@ikf.no

Gunnar Birkeland

Gunnar Birkeland

Leder

Noregs Kristelege Folkehøgskolelag

Mobil: 404 07 717
E- post: gunnar@ikf.no

Steinar Sundvoll

Steinar Sundvoll

Organisasjonsrådgiver

Noregs Kristelege Folkehøgskolelag

Tlf: 94 20 97 71
E- post: steinar@ikf.no

Marie Wiland

Marie Wiland

Rådgiver skoleutvikling

Noregs Kristelege Folkehøgskolelag

Tlf: 95 27 95 72
E- post: marie@ikf.no

Christian Tynning Bjørnø

Christian Tynning Bjørnø

Daglig leder

Folkehøgskolerådet

Mobil: 92 61 32 92
E- post: christian@folkehogskole.no

Brita Phuthi

Brita Phuthi

Internasjonal sekretær

Folkehøgskolerådet

Tel: 97 79 81 31
E-post: brita@folkehogskole.no

Live Hokstad

Live Hokstad

Leder

Folkehøgskoleforbundet

Mobil: 91 85 38 85
E- post: live@folkehogskole.no

Angelina K. Christiansen

Angelina K. Christiansen

Generalsekretær

Folkehøgskoleforbundet

Mobil: 95 96 01 15
E- post: angelina@folkehogskole.no